Český rozhlas Pardubice vás zve na koncert kapely Marien

3. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Folkovou skupinu Marien drží pohromadě rodinné a kamarádské vazby
0:00
/
0:00

Ani v letošním roce nepřerušíme tradici pořádání koncertů pro naše posluchače. Ke spolupráci jsme tentokrát pozvali oblíbenou pardubickou skupinu Marien a naplánovali jsme dva koncerty.

Frontman skupiny Marien Víťa Troníček je i naším kolegou a autorem oblíbeného pořadu Folková pohlazení, který vysíláme každé úterý.

Koncerty se uskuteční v říjnu. Ve čtvrtek 1. října můžete přijít do kina v Přelouči a o týden později 8. října do Divišova divadla v Žamberku. Oba koncerty začínají v 19 hodin.

Čtěte také

Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován do sbírky Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, která pomáhá nevidomým v celé České republice. Cena vstupenky je 180,- Kč.

Vstupenky zakoupíte nebo rezervujete:

1.10. Přelouč - www.kicmp.cz, tel.: 739 480 292
8.10. Žamberk – www.fidiko.cz, tel.: 465 614 583

autor: OUL
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.