Český rozhlas Pardubice vás zve na koncert kapely Marien

3. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Folkovou skupinu Marien drží pohromadě rodinné a kamarádské vazby
0:00
/
0:00

Ani v letošním roce nepřerušíme tradici pořádání koncertů pro naše posluchače. Ke spolupráci jsme tentokrát pozvali oblíbenou pardubickou skupinu Marien a naplánovali jsme dva koncerty.

Koncert skupiny Marien 1.10. v Přelouči je zrušen z důvodů umístění zaměstnanců kina do karantény. V souvislosti s epidemiologickou situací náhradní termín není stanoven. Vstupenky prosím vracejte v místě jejich zakoupení. Kvůli vládnímu nařízení jsme byli nuceni zrišit i koncert v Žamberku.

Frontman skupiny Marien Víťa Troníček je i naším kolegou a autorem oblíbeného pořadu Folková pohlazení, který vysíláme každé úterý.

Koncerty se uskuteční v říjnu. Ve čtvrtek 1. října můžete přijít do kina v Přelouči a o týden později 8. října do Divišova divadla v Žamberku. Oba koncerty začínají v 19 hodin.

Čtěte také

Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován do sbírky Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, která pomáhá nevidomým v celé České republice. Cena vstupenky je 180,- Kč.

Vstupenky zakoupíte nebo rezervujete:

1.10. Přelouč - www.kicmp.cz, tel.: 739 480 292
8.10. Žamberk – www.fidiko.cz, tel.: 465 614 583

autor: OUL
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.