Chrudim chce za depo zaplatit 100 milionů, ministerstvo požaduje dvojnásobek
Chrudim je připravená za objekt depa zaplatit sto milionů korun. Opuštěný armádní objekt nabídlo Ministerstvo obrany k prodeji za 196 milionů korun, chrudimská radnice ale přišla s vlastním znaleckým posudkem, který počítá s podstatně nižším odhadem ceny.
Město stále čeká na rozhodnutí ministerských úředníků, popisuje situaci starosta Chrudimi Jan Čechlovský:
"V této chvíli se situace nikam výrazně neposunula. Zájem města o tento areál pořád trvá, nicméně stále čekáme na definitivní stanovisko Ministerstva obrany resp. Ministerstva financí k této věci. Takže stále ještě nejsme chytřejší, než jsme byli někdy před dvěma třemi měsíci. Ta suma, o které jsme se bavili na konci roku je někde kolem sta milionů korun, ale je to samozřejmě celé ještě věc jednání."
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Pro Ukrajinu už vybrala téměř milion dolarů. ‚Dokud tu budou Rusáci, budu tu taky,‘ říká Čechoameričanka
-
Policie navrhla obžalovat Pekárnu Zelená louka kvůli stamilionové dotaci na lepší toastový chléb
-
Právník: Ústavní soud může určit vztah mezi prezidentem a vládou. Možná toho se aktéři bojí
-
PRŮZKUM: Více než čtvrtina Čechů má financování veřejnoprávních médií státem za ovládnutí