Do chrudimského Divadla Karla Pippicha zavítá Humoriáda na cestách

1. květen 2022

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 8. června dorazí i do chrudimského Divadla Karla Pippicha.

Od 18 hodin uslyšíte v Humoriádě na cestách ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Josefa Dvořáka, Ivy Hüttnerové a Libuše Švormové. Se svými kolegy si bude povídat moderátor Patrik Rozehnal. Diváci dostanou příležitost sami hlasováním rozhodnout, které historky od účinkujících uslyší, a jakému vyprávění dají přednost.

O hudební program Humoriády na cestách se postarají Pavel Vítek a Jana Chládková.

Prodej vstupenek zajišťuje Divadlo Karla Pippicha zde. Ke každé vstupence v ceně 200 Kč navíc návštěvníci chrudimského divadla dostanou v den konání akce knihu z edice Humoriáda „Klukoviny Uršuly Klukové“.

Více informací najdete na webu www.humoriada.cz nebo ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice.

autor: nov
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...