Nalaďte se na Humoriádu a vyhrajte digitální rádio DAB+

31. květen 2021

Každý všední den od 31. května do 2. července 2021 v pořadu Humoriáda probíhá na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu speciální soutěž „Nalaďte se na Humoriádu“.

Zavolejte do studia na 731 800 900 a zapojte se! V soutěžním vstupu vám moderátor položí soutěžní otázku týkající se nějakého českého herce či komika. Budete mít dvě možnosti odpovědí.

Pokud odpovíte správně, vyhráváte digitální DAB+ rádio a můžete své oblíbené pořady poslouchat v ještě lepší zvukové kvalitě. A to není všechno. Jako dárek dostanete USB-flashdisk s mp3 nahrávkou českého herce či komika, na kterého jsme se v daný den ptali, a postoupíte do pátečního finále o účast na natáčení letního speciálu Humoriády spolu s Tomášem Töpferem, Naďou Konvalinkovou a Uršulou Klukovou!

Naďa Konvalinková, Tomáš Töpfer a Uršula Kluková

Losuje se v době konání soutěže každý pátek z výherců daného týdne. Pokud vyhrajete, můžete si s sebou na natáčení může vzít jednoho blízkého člověka, ať už jde o rodinného příslušníka, kamaráda, přítele nebo přítelkyni.

Přečtěte si kompletní pravidla soutěže.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?