Páteční Noční linka: Sníh - vaše radost nebo starost?

17. leden 2020

Máte rádi, když pořádně napadne a přituhne? Má pro vás zima své kouzlo? Jaké zimní sporty jste provozovali či provozujete? Jaké byly zimy vašeho dětství a jak jste si je užívali?

Rádi lyžujete a radujete se ze sněhové nadílky a nebo byste raději trávili toto období v teplých krajích? Dělá vám sníh radost a nebo pro vás znamená něco nepříjemného, komplikace?

Lyžaři se začátkem roku konečně na našich horách dočkali. Doprava do východních Krkonoš - do Špindlerova Mlýna - dokonce tak kolabovala, že mnozí stáli v dlouhých kolonách a neměli kde zaparkovat.

Bohatá nadílka přírodního sněhu, upravené sjezdovky i běžecké tratě, to vše vylákalo zimní nadšence do hor. Díky přibývajícímu sněhu mohli provozovatelé otevírat postupně další a další sjezdovky a spustit i sněžná děla. Máte zimní příběhy?

Na vaše příběhy se moc těší moderátor Noční linky z Hradce Králové Karel Sladký. Příspěvek můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.