Pippich praskal ve švech. Humoriáda na cestách zastavila v Chrudimi

8. červen 2022

Zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 8. června jsme vás bavili v chrudimském Divadle Karla Pippicha.

Humoriáda na cestách přivezla do Chrudimi ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Josefa Dvořáka, Ivy Hüttnerové a Libuše Švormové. Se svými kolegy si povídal moderátor Patrik Rozehnal. O hudební program Humoriády na cestách se postarali Pavel Vítek a Jana Chládková.

Hvězdní účinkující se po ukončení programu ještě setkali s diváky, rozdali autogramy i úsměvy na společných fotografiích.

autor: pta
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.