Pondělní Noční linka: Co jste ztratili a po nějaké době znovu našli?

27. září 2021

Od pro vás důležitých věcí, svatebního prstenu až po kamarády, přátele nebo lásku? Co jste po letech znovu našli, i když jste v to už nedoufali? Možná jste našli i ztracenou radost ze života? Díky komu nebo čemu? Co ztraceného, zmizelého se opět po nějaké době ve vašem životě objevilo?

Ztráty a nálezy, patří k životu. Pokud ztratíme pro nás důležitou věc a máme k ní osobní vztah, protože jsme ji dostali od někoho nám milého, je nám to moc líto. Nezřídka se ovšem stává, že se tato věc opět objeví na povrchu zemském, ač jsme v to už nedoufali.

Do našeho života se může po letech stejně tak vrátit i ztracený kamarád a nebo dokonce láska. Je už sice o nějaký ten rok starší, ale zkušenější a zralá jako víno. Co se vám ztratilo, zatoulalo a zase se našlo? V našem životě nejsou naštěstí všechny ztráty definitivní, o to větší radost pak máme, když se zase někdy objeví to, co jsme měli rádi.

Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.