Pondělní Noční linka: Může fungovat vztah na dálku?

19. září 2022

Mají se rádi, ale každý žijí v jiném městě. Vídají se zřídka, společný čas je omezen mnohdy jen na víkendy nebo pár dní za měsíc. Znáte to? Poznáváte se v tom? 

Zažili jste někdy vztah na dálku? Museli jste se někdy s vaším partnerem na kratší či delší čas rozloučit, když odešel například za prací do jiného města nebo státu? Nebo odešel jeden z vás za studiem? Odešel vám váš milý na vojnu a museli jste na něj čekat dlouhé měsíce? Potkali jste o prázdninách novou lásku, pak jste každý odjel domů a snažili o vztah na dálku? Pokud na nějakou z těchto otázek odpovídáte ano, pojďte nám říct, jak to dopadlo?! Má podle vás taková láska šanci na přežití? Co dělat, aby taková láska vydržela? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová