Přednáška: Přelom století - secese ve světovém umění
Východočeská galerie Pardubice v domě U Jonáše pokračuje v cyklu přednášek kapitoly z dějin českého a světového umění. Hana Řeháková bude mluvit na téma: Přelom století - secese ve světovém umění. První zítrejší setkání začne v 10:00 druhé v 17:00.
"Obrazně navštívíme několik krásných míst - Barcelonu Antonia Gaudího, Brusel, Paříž, Německo, rakouské stavby O. Wágnera. Také se podíváme na některé sochaře. Závěr bude patřit secesním malířům, kdy budeme více povídat o Gustavu Klimtovi."
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zaorávání toxických látek z odpadů do zemědělské půdy, popisuje v interní zprávě novou hrozbu vnitro
-
Bude z Volodymyra Zelenského ukrajinský Churchill?
-
OVĚŘOVNA: Přední disidenti jako spolupracovníci StB? ‚Seznam není pravý, byli naopak sledovaní,‘ říká historik
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka