Přednáška: Přelom století - secese ve světovém umění

1. listopad 2005

Východočeská galerie Pardubice v domě U Jonáše pokračuje v cyklu přednášek kapitoly z dějin českého a světového umění. Hana Řeháková bude mluvit na téma: Přelom století - secese ve světovém umění. První zítrejší setkání začne v 10:00 druhé v 17:00.





"Obrazně navštívíme několik krásných míst - Barcelonu Antonia Gaudího, Brusel, Paříž, Německo, rakouské stavby O. Wágnera. Také se podíváme na některé sochaře. Závěr bude patřit secesním malířům, kdy budeme více povídat o Gustavu Klimtovi."

Logo
autor: PRO
Spustit audio