Radnice ve Svitavách ušetří na elektřině a plynu
Elektřinu a plyn budou mít na radnici ve Svitavách v příštím roce levnější než letos.Už podruhé bude město a jeho organizace odebírat energie od dodavatele, kterého získaly burzovním obchodem.
Místostarosta Pavel Čížek říká, že se jim už letos takto podařilo uspořit půl milionu korun:
„I když všude se mluví o zvyšování cen energií, tak my v tento moment víme, že naše energie půjdou dolů. Nový dodavatel bude zajišťovat energie také pro příspěvkové organizace města, dále pro organizace zřízené městem, to znamená s.r.o.. Jako centrální zadavatel jsme k sobě přibrali i organizaci Nadace Josefa Plívy a také Liko a.s..“
Chcete dostávat každý den zpravodajství e-mailem zdarma do vaší schránky?
Budete tak mít každý den dokonalý přehled o dění ve Vašem kraji a k tomu tipy na vybrané pořady ČRo Pardubice!
To vše úplně zdarma!
Stačí se jen zaregistrovat!
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Pro Ukrajinu už vybrala téměř milion dolarů. ‚Dokud tu budou Rusáci, budu tu taky,‘ říká Čechoameričanka
-
Policie navrhla obžalovat Pekárnu Zelená louka kvůli stamilionové dotaci na lepší toastový chléb
-
Právník: Ústavní soud může určit vztah mezi prezidentem a vládou. Možná toho se aktéři bojí
-
PRŮZKUM: Více než čtvrtina Čechů má financování veřejnoprávních médií státem za ovládnutí