SOUTĚŽ: Najděte naši hlídku a získejte skvělé digitální rádio. Chyťte si svůj DAB!

17. listopad 2021

Vezeme vám digitální rádia, na kterých zní naše vysílání nejlépe. Od pondělí do pátku máme zastávky po celém Pardubickém kraji. První tři dostanou digitální rádio.

Soutěž pro vás máme v týdnu od 22. do 26. listopadu 2021. Digitální rádio DAB+ přináší vyšší zvukovou kvalitu, takže máte lepší a čistší zvuk.

Přijďte si pro DAB rádio

Jak na to? Stačí poslouchat vysílání Českého rozhlasu Pardubice. DAB hlídka se vám bude přímo ve vysílání hlásit z místa, kde se nachází. Do té doby budete od moderátorů dostávat indicie, abyste poznali, kde hlídku najdete. Jakmile hlídka zastaví na soutěžním místě a oznámí svou přesnou polohu, musíte se co nejrychleji dostat na místo.

První tři posluchači, kteří dorazí k hlídce a řeknou heslo „Chyťte si svůj DAB“, získávají rádio GoGEN DAB 300. Jakmile budou DAB rádia rozdána, soutěž pro danou zastávku končí. Každý všední den navštívíme v rámci našeho kraje tři místa. Vyhrát můžete pouze jednou – každý výherce DAB rádia podepisuje předávací protokol.

DAB+ Více rádia
zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.