Středa: Zážitky z cest

19. únor 2014

Co jste na svých cestách prožili zajímavého, dobrodružného, milého či dojemného - zkrátka nezapomenutelného? Poznali jste v kupé vlaku přátele? Přestalo vám sloužit auto, a neznámý zachránce vám pomohl? Letěli jste letadlem a překonávali nepříjemné turbulence? Zmeškali jste pravidelný spoj do práce, ale díky tomu jste zažili něco velmi příjemného?

Většina našich pravidelných cest se odehrává v poklidném duchu, ale čas od času prožijeme jízdu autem, vlakem, autobusem, na kole, na kterou ne a ne zapomenout. Můžeme na ní potkat nové přátele, v případě nehody se ujistit, že kolem nás žijí pořád hodní lidé, kteří dovedou nezištně pomoci. Třeba za nás zaplatit jízdenku, když u pokladny na nádraží zjistíme, že jsme si zapomněli peněženku. Těšíme se na vaše cestovatelské zážitky v dnešní Noční lince!


Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.