Středeční Noční linka: Jaký pro vás byl rok 2022? Co nejkrásnějšího vás potkalo?

28. prosinec 2022

Často se nám během roku něco povede, a my se za to nestihneme odměnit nebo pochválit. Ztratilo se to v hektické uspěchané době. Konec roku je proto ideálním časem, abychom si naše radosti, úspěchy a krásné zážitky připomněli!

Jaký pro vás byl rok 2022? Co nejkrásnějšího vás potkalo? Na jaké setkání nemůžete zapomenout? Co vás nejvíce překvapilo? Co byste si rádi zopakovali? Co bylo tím nejvýjimečnějším okamžikem roku 2022? Narodila se do vaší rodiny nová radost? Zametli jste staré křivdy pod koberec? Potkali jste někoho, koho jste léta neviděli? Našli jste ztracenou radost ze života?

Cítíte se během zimních měsíců více vyčerpaní a přepadají vás chmury? O to víc bychom se měli myslet nad tím co se nám povedlo a společně se z toho radovat.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.