Těžký život keňských dětí ve fotografii
Na nové výstavě v Orlickém muzeu v Chocni můžete navštívit Keňu. Expozice fotografií nepřibližuje krásy této africké země, nýbrž život dětských bezdomovců na ulici. Podrobnosti připojuje autor, pardubický fotograf Tomáš Kroulík.
"Výstavu tvoří soubor fotografií, které zachycují dětské bezdomovce nebo částečné bezdomovce, děti z Keni, které žijí na ulicích, které žijí ve slumech. Byla to snaha zachytit jejich každodenní život. To, jakým způsobem na té ulici přežívají, jakým způsobem se snaží vydělat na jídlo, na vodu a jakým způsobem na té ulici bydlí. byla to zkrátka taková dvouměsíční sonda do jejich života."
Chcete zasílat novinky každý pracovní den na Váš email?
Zaregistrujte zdarma svoji emailovou adresu:
http://www.rozhlas.cz/pardubice/zpravodajstviemailem
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zavoral: Šetřili jsme 20 let, o tom to není. Jde o to sebrat peníze ČRo a ČT, ohrozit je a destabilizovat
-
Námořníci na ruské fregatě pálili varovné střely na jachtu v Lamanšském průlivu
-
Otevření Hormuzu jako Trumpův úspěch? Ukazuje to, že Írán si umí diktovat, usuzuje Kalhousová
-
Zvrat v kauze čínského špiona v Praze. Soud odmítl přijmout obžalobu, státní zástupce verdikt napadl