Úterní Noční linka: Kolega (kolegyně) na kterého (kterou) nikdy nezapomenu

28. květen 2024

Měli jste ve svém pracovním životě to štěstí, že jste potkali v zaměstnání kolegu (kolegyni), na kterého (kterou) nikdy nezapomenete? Přerostl vztah pracovní do vztahu přátelského? Vydrželo vám to i po ukončení pracovního poměru? Seznámili jste se v práci se svým životním partnerem? Pracovali jste spolu i nadále?

Já měla to štěstí, že jsem při své rozhlasové práci potkala kolegyni Zuzku, úžasnou rozhlasačku tělem i duší. Pořady, které jsem měla na starosti v roli produkce i dramaturgie, bravurně zaštítila svým zvukařským uměním. I po odchodu kolegyně do důchodu jsme ve stálém kontaktu. Vážila jsem si ji, a stále vážím, jak po pracovní stránce, tak po stránce lidské.

Své příběhy můžete volat do studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište na e-mailovou adresu: linka@rozhlas.cz, případně využite webový formulář www.rozhlas.cz/linka.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.