Ve vysokomýtské nemocnici skončí akutní péče

19. prosinec 2003

Ve vysokomýtské nemocnici skončí akutní péče. Rozhodli tak krajští zastupitelé, kteří schválili převod z města na kraj. V prvním pololetí příštího roku se z nemocnice stane zařízení následné lůžkové péče. Podle radního Josefa Janečka do majetku kraje přejde budova, vybavení nemocnice zůstane i nadále městu.

"Tady předpokládáme stejný vztah jako doposud, kdy město pronajalo nemocnici tento majetek, takže ho pronajme za stejných parametrů i kraji. Bude tam zachována rychlá zachranná služba a tu nehodláme omezovat spíše naopak."

nemocnice
autor: KOC
Spustit audio