Velká jarní soutěž o zahradní traktůrek v hodnotě 120 000 Kč!

Každý všední den od 6. dubna do 30. dubna 2021 v čase 9.45–10.00 vysíláme na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu speciální soutěžní pořad „Vyhrajte traktůrek“.

Dozvíte se novinky a užitečné informace z oblasti zahrádkářství, jak pečovat o jarní zahrádku, co zasít, jak se co pěstuje i zajímavosti z květomluvy. Zkrátka nepřijdou ani kutilové, s odborníky probereme údržbu zahradní techniky či jak renovovat starý nábytek.

Na konci pořadu je pro vás nachystaná soutěž o zahradní nářadí a roční předplatné časopisu Zahrádkář. Každý výherce navíc postoupí do velkého finále o zahradní traktůrek značky Honda za 120 000 Kč – losování hlavní ceny proběhne 30. dubna.

Pravidla soutěže

V každém kole soutěže (19 kol) položí moderátor pořadu volajícímu posluchači vědomostní otázku týkající se zahrádkaření a kutilství včetně tří možnosti odpovědi. Pokud posluchač na tuto otázku odpoví správně, vyhrává vybrané zahradní nářadí a roční předplatné časopisu Zahrádkář, a navíc postoupí do závěrečného slosování o zahradní traktůrek značky Honda v hodnotě 120 000 Kč.

Telefon do studia: 731 800 900

Do slosování postupuje pouze výherce daného kola. Pokud posluchač na otázku odpoví špatně, do závěrečného finálového slosování nepostupuje.

Pokud první posluchač odpoví na otázku špatně, dostává šanci ještě druhý posluchač. Pokud i ten odpoví na otázku špatně, dané kolo soutěže končí bez výherce. V soutěži pokračujeme následující den stejným postupem.

Přečtěte si kompletní pravidla soutěže.

Nejnovější články

Stránky