Volby 2020: Debaty lídrů stran a hnutí, které kandidují do zastupitelstva Pardubického kraje

25. září 2020

O hlasy voličů se v našem kraji uchází celkem 18 subjektů. Představil jsme je vám i v předvolebních debatách. Složení hostů jednotlivých debat určil za účasti notáře los. Do debat jsme pozvali primárně lídry jednotlivých kandidátek, zúčastnit se ale mohl jakýkoli zástupce daného subjektu, který figuruje na krajské kandidátce.

Všechny epizody

V předvolebních debatách před krajskými volbami jsme představili nejen kandidáty jednotlivých stran, hnutí a koalic, ale především jejich program. Konkrétně jsme se zaměřili na to, co je důležité, aby se nám v kraji dobře žilo.

Čtěte také

Zeptali jsme se na současnou situaci ohledně pandemie covid-19 a roli krajů při jejím řešení.

Dalším tématem byl turistický ruch v Pardubickém kraji. Ten se totiž pravidelně umisťuje na žebříčku návštěvnosti na spodních příčkách. V té souvislosti nás zajímal názor na budoucnost pardubického letiště.

Zástupci politických subjektů také diskutovali o zdravotnictví v našem kraji. Jak zajistit vyrovnané financování nemocnic při zachování zdravotní péče?

Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser