Herečka Vica Kerekes: Silné ženy se nikdy nevzdávají, i když je život těžký. Nenechají se odradit

12. červen 2021

V magazínu o zdravém životním stylu Šarm se mimo jiné dozvíte, co přivedlo do našeho regionu půvabnou slovenskou herečku Vicu Kerekes a jaký životní styl vyznává.

Rozhovor s Vicou Kerekes - začátek 0:47
Přírodní sbírková zahrada Na Zdobíně - začátek 4:46
Seriál s výživovou poradkyní Petrou Henychovou - začátek 9:38
Jaké plavky zvolit pro letošní sezónu - začátek 14:18
Nejčastější estetické zákroky - začátek 18:55
Fejeton Haliny Pawlowské - začátek 23:34

U příležitosti Dne zahrad navštívíme přírodní sbírkovou zahradu Na Zdobíně, dozvíte se, jaké plavky byste měli zvolit pro letošní sezónu, s doktorkou Zuzanou Polákovou představíme nejčastější estetické zákroky a připraven je další díl seriálu s výživovou poradkyní Petrou Henychovou.

Petra Henychová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Připomeneme vám také, že už jen do konce června můžete hlasovat v 25. ročníku ankety Šarmantní osobnost roku a jednoho z posluchačů za zaslaný hlas odměníme.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.