Narozeninová soutěž Intertexu Jan Svoboda

2. listopad 2010

Na dva listopadové týdny pro Vás připravil Český rozhlas Pardubice společně s firmou Intertex Jan Svoboda Pardubice velkou soutěž, ve které můžete získat poukázky v hodnotě 1.000 Kč do tohoto obchodu.

Firma INTERTEX JAN SVOBODA, dodavatel širokého sortimentu bytového textilu, letos již podruhé připomíná své 20. výročí. Tentokrát otevření svého prvního obchodu v Pardubicích. A v rámci oslav naděluje skvělé dárky. Ty můžete získat v soutěžích ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice.

Stačí každý všední den od 1. do 12. listopadu krátce před 17. hodinou poslouchat naše vysílání, správně zodpovědět soutěžní otázku a poukázka v hodnotě 1.000,- Kč na nákup v obchodě Intertex Jan Svoboda v Pardubicích je Vaše. A jestli se bojíte, že nebude znát správnou odpověď, prohlédněte si internetové stránky www.intertex-svoboda.cz, které Vás ke správné odpovědi třeba navedou.

Intertex Jan Svoboda

Firma INTERTEX JAN SVOBODA slaví 20. narozeniny a společně s Českým rozhlasem Pardubice naděluje dárky. Tak tuto skvělou šanci nezmeškejte!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.