Narozeninová soutěž Intertexu Jan Svoboda

2. listopad 2010

Na dva listopadové týdny pro Vás připravil Český rozhlas Pardubice společně s firmou Intertex Jan Svoboda Pardubice velkou soutěž, ve které můžete získat poukázky v hodnotě 1.000 Kč do tohoto obchodu.

Firma INTERTEX JAN SVOBODA, dodavatel širokého sortimentu bytového textilu, letos již podruhé připomíná své 20. výročí. Tentokrát otevření svého prvního obchodu v Pardubicích. A v rámci oslav naděluje skvělé dárky. Ty můžete získat v soutěžích ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice.

Stačí každý všední den od 1. do 12. listopadu krátce před 17. hodinou poslouchat naše vysílání, správně zodpovědět soutěžní otázku a poukázka v hodnotě 1.000,- Kč na nákup v obchodě Intertex Jan Svoboda v Pardubicích je Vaše. A jestli se bojíte, že nebude znát správnou odpověď, prohlédněte si internetové stránky www.intertex-svoboda.cz, které Vás ke správné odpovědi třeba navedou.

Intertex Jan Svoboda

Firma INTERTEX JAN SVOBODA slaví 20. narozeniny a společně s Českým rozhlasem Pardubice naděluje dárky. Tak tuto skvělou šanci nezmeškejte!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...