Páteční Noční linka: Jste pyšní na vaše děti?

23. červenec 2021

Máte s vašimi dětmi dobré vzahy? Jste na vaše děti pyšní nebo vás zklamaly? Zdařila se vám výchova nebo se v nějakém časovém úseku zvrtla? Zvládli jste i krizové situace? Bydlíte se svými dětmi nebo je máte daleko od sebe? Co by vám udělalo v souvislosti s vašimi dětmi největší radost?

Vztah je obecná vlastnost konkrétního objektu nebo subjektu (entity), která se váže k jinému objektu nebo subjektu (entitě). V praxi může tato vazba nabývat nejrůznějších podob a vždy záleží na dalších okolnostech a podmínkách její existence. Vztah s vašimi dětmi je jedním z nejpevnějších svazků vůbec. Podařilo se i vám mít ideální vztah s vašimi dětmi?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.