Páteční Noční linka: Písnička o mně

21. říjen 2022

Už o vás někdo zpíval? Meky Žbirka (který by mimochodem dnes oslavil 70) zpíval písničky o Katce a o Denise. Zuzany jsou jistě potěšeny, když zaslechnou své jméno z úst Waldemara Matušky.

A jistě to budou i Dominikové, Mariny či Vilémové, kteří by mohli říct: „Ta písnička je o mně!” Ale nemusí to být jen jména. Co takhle Prodavač Michala Tučného anebo rovnou Prodavač limonád dvojice Paleček-Janík?

A má-li navíc taková skladba místo ve vašem rodinném pantheonu i díky osobnímu příběhu, bude nanejvýš žádoucí, abyste napsali na rozhlas.cz/linka či zavolali na 731 800 900 a svěřili se dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...