Play-off je úplně něco jiného než základní část, říká pardubický útočník Jan Mandát

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický hokejový útočník Jan Mandát, který coby hráč čtvrté lajny výrazně přispěl k postupu přes Hradec Králové ve čtvrtfinále. Uslyšíte o tom, jak náročné bylo východočeského rivala vyřadit, jaké to je se připravovat na semifinále, když neznáte soupeře, nebo kdy si uvědomil ten výrazný rozdíl mezi zápasy v základní části a boji v play-off.

Zápasy, výsledky, analýzy, rozbory, pohled do zákulisí pardubického hokejového týmu.To vše se zkušeným sportovním reportérem Českého rozhlasu Otou Gutwirthem.

autor: Oto Gutwirth
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.