Pondělní Noční linka: Komu jste v poslední době poděkovali, kdo naopak poděkoval vám

20. únor 2023

Měli jste v poslední době důvod někomu poděkovat? A za co to bylo? Setkali jste se ve svém životě v průběhu pracovního, případně soukromého života s tím, že vám někdo za něco poděkoval? Jaký je pocit udělat pro někoho něco, co neočekává, co vám to do životě přineslo?

V poslední době jsem poděkovala svým kolegyním, které připravují reportáže do Hobby magazínu, jehož jsem dramatrugem. Kolegyně jsou neuvěřitelně empatické a vytrvalé. Baví je pro vás posluchače hledat nová, neotřelá témata.

Příběhy k dnešnímu tématu Noční linky můžete volat dnes v noci do středočeského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo můžete napsat například e-mail na adresu: linka@rozhlas.cz. Budu se těšit i na váš příběh!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...