Pondělní Noční linka: Srdce mého druhého domova

27. květen 2024

Kde vám bylo v životě dobře? Bylo to jen u vás „doma“ nebo jste někde našli i druhý domov? Pokud ano, bylo to v prostředí školy, práce, ve společenství přátel nebo dokonce při cestování?  Jak vám váš druhý domov přinesl pocit sounáležitosti a bezpečí? 

Připojte se k nám a sdílejte své příběhy, zážitky a pocity spojené s vaším druhým domovem. Ukažte nám, jak důležité jsou pro vás různé místa a prostředí ve vašem životě.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.