Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

17. květen 2024

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o turistickou lahev s logem Výletů.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Tuto neděli vás čeká speciální vysílání Výletů. Nabídneme přímý přenos z Botanické zahrady v Liberci. Její doménou jsou sbírky tropických rostlin. Skleníkový areál je složený z devíti různě velkých pavilonů o celkové ploše zhruba 3 000 metrů čtverečních. Může se chlubit i řadou rekordů. K vidění jsou například přes tři sta let staré kamélie nebo jedna z největších sbírek orchidejí. A patrně slaví i jeden rekord světový. Vypěstovali tam rostlinu, která má rekordní velikost. Tipnete si, o jakou rostlinu jde?

A) masožravá láčkovka Nepenthes
B) leknín se zajímavým jménem Euryalé vzdorná

 

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA

poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v plzeňském Hotelu Purkmistr, s hodinou ve wellness zóně

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Uklidňující čokoládové masáže

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio