Šedesát pacientů týdně ošetří na sečské pohotovosti

19. červenec 2004

Okolo šedesáti pacientů týdně ošetří přes léto lékaři na sečské pohotovosti. Fungování LSPP podpořil finančně kraj, protože Seč je největším rekreačním střediskem našeho regionu. Pacienti najdou pomoc v budově hasičského záchranného sboru- ve všední dny od 16 do 21 hodin, o víkendech i svátcích od 9 do 18 hodin. Uvedl to provozovatel pohotovosti Pavel Malý .

"Dá se říci, že toho opravdu nejvíce využívají chataři, chalupáři, rekreanti, prakticky jsou to lidé z celé republiky, kteří se sjíždějí na dovolenou. Jedná se převážně o různé alergické reakce, jsou to i úrazy, ale i angíny, chřipky, protože počasí v minulých dnech nebylo zase tak pěkné, jak bychom si přáli."

ordinace
autor: MAR
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.