Středeční Noční linka: Co vám do života přináší podzim?

27. září 2023

Máte rádi podzim? Jak vnímáte tohle roční období, které je charakteristické krásně zbarvenou přírodou, ale také obdobím dušičkovým, či podzimními depresemi?

Málokdo si přechod z veselého, příjemného teplého léta do pošmourného podzimu vyloženě užívá. Ale zase právě podzim je časem dozrávání, sklizně a zejména příprav na zimu. Je to období plné přírodních krás a barevnosti. Pro mnohé podzim znamená návrat do školy a učení. Podzimní období můžeme vnímat jako smutné, protože skončily teplé letní dny, a nebo podzim můžeme vzít jako jedinečnou příležitost třeba pro rozjímání. Jak vy vnímáte podzim?

franz|ti co žijí pod kopcami, než lidé zde, jsou a budou jiní, ať je kterékoliv roční období, jsme spokojeni, naše myšlení je více ovlivněno přírodou a životem na samotách, pokud žijeme, tak každý den je náš a jako-by ušitý na míru, pod kopcom máme 17 ha vodní nádrž a dnes jsem si opět zaplaval, cca 1 km , na mé zahrádce dozrávají ještě papriky, zemáky jsou skluzené, vinná réva opět nezklamala, ráj to zde na zemi, len dúfám, že těch turistou už budě meněj, zdraví z chaloupky pod lesom v bílých karpatech pan franz
Jana Jirkov|Pěkný večer p. Jitko a posluchači. Toto počasí, které teď vládne podzimu přeje, listí pěkně zlátne a začíná pomalu opadávat, ze stromu začínají padat kaštany a žaludy, ze kterých jdou tvořit rozmanité věci anebo se dají naaranžovat jen tak do průhledné vázy. Také máme strom ořech, tak se vždy těším na vlašské oříšky. Jinak podzim mi přinesl novou pracovní příležitost, příští týden nastupuji, tak mi prosím držte palce. Zdravím p. Františka a všechny posluchače NL a přeji ve zdravý prožitý podzimní čas.
Dobromila Atalovičová |PODZIMNI CAS UZ JE TU ZAS OBLOHA PLACE ODLETA PTACE LETO NAM PODZIM POSILA DAL SE SVOU CESTOU UBIRA PODZIM BARVAMY HYRI LISTI STROMU VIRI LISTI STROMU TO DOPISY JSOU ZVEST NESOU ZE VLADA JEHO NASTALA BY PRIRODA SE K SPANKU CHYSTALA PODZIMNI SKLIZNE OVOCE KVETY TEN CAS ROK ZA ROKEM JEN LETI VSE JEN DOBRE UZIJME SI PODZIMNI KRASY PRIDOU ZASE TY ZIMNI CASY ZDAR A SILU ZDRAVI VSECHNY DOBROMILA
Sylva|Hezký večer všem. Nejraději mám babí léto, není už vedro, takže láká k cestování nebo aspoň k procházkám. Podzim je už trochu nervózní, v případě že ještě nemám nakoupené vánoční dárky :-)
  • Krmítko
    Krmítko