Úterní Noční linka: Recepty našich babiček

13. duben 2021

Máte doba staré sešity s recepty, které si předáváte z generace na generaci? Jaké poklady v podobě originálních rodinných receptů se v nich ukrývají? Měli byste odvahu přihlásit se do naší soutěže Pochoutkový rok? Máte už osobní zkušenost s touto soutěží? Pokud ano, podělte se s ostatním posluchači Noční linky o vaše zážitky. Vybrali byste jeden recept, na který jste opravdu pyšní?

I v letošním roce probíhá na rozhlasových vlnách Pochoutkový rok. V pátém ročníku kulinářské soutěže Pochoutkový rok hledáme další rodinné recepty na výborná jídla. Ty nejzajímavější recepty, které vybere naše porota (Jaroslav Sapík, Naďa Konvalinková, Pavel Pospíšil), vám představí Patrik Rozehnal ve vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu každou neděli (10-11h + 21-22h) v pořadu Pochoutkový rok a také je najdete na webu na adrese www.pochoutkovyrok.cz. Vyhrát můžete vybavení do vaší kuchyně v celkové hodnotě 100.000 Kč.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?