Co se děje 03

28. říjen 2007

Beat Safari to je název debutového alba spolku Le Pneumatique. Pražská čtveřice ve složení DJ Howska, MC Adrenalin (vocal), bubeník Army a zpěvačka Borůvka htraje našláplý breakbeat. Album vznikalo pod producentským dohledem Ecsona Waldese, pětici písniček má na svědomí Jan Muchow, který s kapelou spolupracoval v rámci sojndtracku k filmu Pusinky. Le Pneumatiq rovněž vyrážejí na turné, ale Východním čechům se vyhnou obloukem.

Zkuste si na googlu zadat jméno kapely One Night Band a vylezou vám desítky výsledků. Kapel s tímto názvem je opravdu požehnaně, my hovoříme o mladé chebské formaci, která zaujala melodickým hitem Bells In my Head. One Night Band se povedlů menší zázrak a pod křídly mamutí firmy Universal právě vydávají debutové cédéčko Bells In My Head, které propagují i coby předskokani probíhajícího turné Support Lesbiens.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.