Čtvrteční Noční linka: Přírodní medicína

11. listopad 2021

Moudrých rad vztahujících se k přírodní medicíně není nikdy dost, obzvláště v dnešní době. A tak se vás dnes budu ptát, jestli jste se naučili bránit proti virům a bacilům? Jaké přírodní preparáty preventivně užíváte? Co se vám osvědčilo? Nejvíce asi trpíme rýmou a nachlazením, máte pro nás radu, co by nám mohlo pomoci, abychom byli brzy fit? Máte zaručený recept? Vyrábíte si sami sirupy, čaje? Co vám radili vaše babičky? Funguje to i vám?

Alternativní a komplementární medicína je jakýkoli z přístupů určených ke zlepšení nebo udržení lidského zdraví, které nejsou součástí standardní lékařské péče, známé také jako konvenční nebo západní medicína.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.