Dnes se jednalo o zprovozněné dálnici D 11
V Pardubicích na Okresním ředitelství Policie České republiky dopoledne proběhla schůzka vedení ředitelství se zástupci obce Libišany. Více už policejní mluvčí Jitka Vavřinová.
"Během společného jednání došlo k výměně informací týkajících se bezpečnosti a plynulosti silničního provozu souvisejících s negativními dopady zprovozněné dálnice D 11, která ústí na silnici druhé třídy 333 před obcí Libišany. Proběhla také konzultace nad připravovanými záměry. Vedení ředitelství bylo seznámeno se záměrem dopravního značení v obci Libišany směřujícího ke zvýšení bezpečnosti občanů obce. Policie v této obci v místě sjezdu z dálnice zaznamenala vyšší výskyt dopravních nehod oproti loňskému roku. Byla přijata opatření spočívající v přesměrování výkonu služby dopravních policistů do této lokality, kde jsou každodenně prováděny kontroly projíždějících vozidel. Společná jednání obou stran budou i nadále pokračovat."
Chcete zasílat novinky každý pracovní den na Váš email?
Zaregistrujte zdarma svoji emailovou adresu:
www.rozhlasova-ebrana.cz
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Ekonom: V systému českého školství chybí individualita. ‚Zařezáváme‘ studenty do stejné výšky
-
Cesta vzhůru. Plukovník se stane generálem a zamíří mezi hrstku Čechů sloužících na velitelstvích NATO
-
Spojení s Rumunskem jako ‚plán B‘, jak se dostat do EU? Extrémní řešení, ale ne nemožné, říká politolog
-
Husajna týrali, pak se sám stal iráckým ‚řezníkem‘. Naštval Američany a plánoval útok v Praze