Folková abeceda pokračuje buclatým písmenem B

27. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Iva Bittová

To byste nevěřili, kolik skvělých interpetů s béčkem na začátku jména se na folkové scéně vyskytuje!

Bittová, Bob a Bobci, Bujabéza, Bokomara, BG Bazar, Berušky, Bejlí, Brontosauři, Blue gate, Bobek, Bonsai č.3, Bezefšeho...

Spustit audio

Související

  • I folková abeceda začíná Áčkem

    Na počátku bylo slovo... káže slavný citát. Ovšem podobně jako s tou slepicí a vejcem, aby bylo slovo, muselo před tím být zřejmě písmeno, respektive celá abeceda.

  • Jaro, jaro, jaro....! Kde jsi?

    Velikonoce jsou za námi a i když aprílové počasí dostává svému názvu, tak příchod jara je neoddiskutovatelný. Snad vás tedy potěší jarní písničky.

  • Oprášíme zapomenuté folkové desky

    Obvykle náš pořad plníme aktuálními pozvánkami. V době covidového umlčení kultury to není moc praktické, tak tento podivný mezičas vyplníme vyprášením koutů fonotéky.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...