Jitka Molavcová: Už jako malá holka jsem každému říkala, že chci být herečkou a dávat lidem radost

25. září 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jitka Molavcová
0:00
/
0:00

Magazín o zdravém životním stylu. Chcete být fit, vědět co se nosí a poznat zajímavé osobnosti? Poslouchejte Šarm:

  • 01:24 Rozhovor s Jitkou Molavcovou
  • 05:24 Chystáte se do společnosti? Vysvětlíme některé druhy dress code
  • 10:09 Správný a zdravý jídelníček dětí
  • 14:34 Jak si udržet dušení zdraví ví Michaela Venclová
  • 18:10 Nová kniha Aleny Zárybnické - Alpami na kole
  • 22:28 Glosa spisovatelky Haliny Pawlowské 

Čtěte také

Už 19. října se na vás těšíme v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové na galavečeru rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku. Přijedou i některé nominované osobnosti. Tentokrát jsme ale zajeli my za herečkou a zpěvačkou Jitkou Molavcovou do její šatny v Divadle Semafor v Praze.

„Nominace na Šarmantní osobnost si opravdu velice vážím. Vzpomínám si, když jsem byla malá holčička, tak se mne někdo ptal, čím bych chtěla být. Já jsem odpovídala: herečkou, jinak je mi to jedno. Ráda bych přinášela lidem radost."

Když sedíte v divadelní šatně po představení s krásným pocitem dobře odvedené práce, na co si člověk vzpomene?

Čtěte také

„Zrovna včera jsme měli krásné představení, dávali jsme vyprodanou Kytici. Viděla jsem u diváků i slzy v očích a přitom se smáli. Vznikla nádherná atmosféra a to nás vlastně i uzdravuje."

Když na dveře zaklepe pan Suchý, o čem si nejvíc povídáte?

„Jsou to spíš pracovní záležitosti. My máme šatny naproti sobě a hned vedle je jeviště. To je velmi výhodné, například když jsou nutné rychlé převleky. Tedy šatny jsou především pracovním prostředím. A vznikají zde i náhlá rozhodnutí, která se potom objeví na jevišti. A to bývá překvapení."

To vše a ještě mnohem víc v magazínu o životním stylu Šarm v sobotu po 18 a neděli po 11 hodině. Na setkání s vámi se těší Lada Klokočníková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...