Nedělní Noční linka: Pod hvězdami s maminkami

12. květen 2024

Vstupte s námi do útulného světa Noční linky, kde se dnes budou zpovídat srdce plná vzpomínek na maminky. V tento Den matek nám dovolte otevřít dveře do našich rodin, abychom s vámi sdíleli dojemné momenty spojené s našimi maminkami. 

Jaký je ten nejdojemnější okamžik, který jste s maminkou zažili? Jaký vliv měla na vaše životní rozhodnutí a hodnoty? Jak vám vaše maminka ukázala lásku a podporu v těžkých chvílích?

Jaké lekce jste se od své mamky naučili? Jaké jsou vaše nejoblíbenější rady a moudra, která vám mamka dávala? Jaké rituály nebo tradice jste si s maminkou vytvořili a jsou pro vás důležité? Jak se měnil váš vztah postupem času?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.