Pardubice zakončí podzim proti Bohemians 1905

18. listopad 2012

Podzimní část II. ligy dnes zakončí fotbalisté Pardubic v souboji s Bohemians 1905. Ve druhém kole dokázali Východočeši vyhrát 2:0, soupeř má tak o motivaci postaráno.

Pro Pardubice to byla ve druhém kole podzimu premiérová výhra v soutěži. Navíc proti takovému týmu. Od té doby si Východočeši vyzkoušeli, co to je působit v druhé nejvyšší soutěži, zkušenotí mají mnohem víc než na začátku a svou sílu už ukázali dalším týmům.

Výhodou pardubického celku by měl být fakt, že budou hrát venku, protože na ně nebude tlak domácího prostředí. I trenér Martin Svědík potvrdil, že venku se týmu svým způsobem hraje lépe, protože víceméně může překvapit.

Navíc zahrát si na Bohemians je svátkem, vynikající atmosféra, kvalitní stadion, to vše znamená, že si Východočeši s plnou koncentrací mohou dnešní zápas užít a pokusit se zakončit podzim další výhrou.

autor: gut
Spustit audio