Pardubické centrum sociální péče se rozdělí?

24. únor 2003

Krajský úřad navrhuje, aby se pardubické centrum sociální péče rozdělilo. Do konce tohoto pololetí by tak mělo být z centra osm samostatných právních subjektů. Podle Krajských úředníků to přinese srovníání, kolik stojí stejné služby v různých částech kraje. Ředitelku centra Hanu Vičíkovou podle jejích slov zatím o rozdělení zařízení nikdo neinformoval a navíc by takové řešení nebylo jednoduché.

"My jsme žádné oficiální stanovisko nedostali. A zatím co máme, tak jsme rozpočet na rok 2003 dostali bez třech zařízení a s plným počtem zaměstanců, takže já bych ještě počkala až se mnou někdo něco projedná. Se mnou o tom nikdo nemluvil, že by nás rozházeli. Tam je problém, že tady máme spoustu věcí provázaných, že to bude složité to rozpitvat, protože opravdu máme naše služby provázané a každý dělá něco a to přesně od sebe oddělit bude muset o tom hodně přemýšlet."

živnostenský úřad pardubice
autor: KOC
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.