Pardubický dětský sbor pořádá benefiční koncert
Ten je vyvrcholením letošních oslav 45. výročí. Do metropole našeho kraje při této příležitosti přijede více než 120 absolventů sboru z domova i ze zahraničí. Sbormistr Vlastislav Novák uvedl, že koncert začíná v 18 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.
"Zazní skladby, které byly nejúspešnější za celých čtyřicet pět let, to znamená sjezdový sbor a samozřejmě současný koncertní sbor, který bude mít samostatné vystoupení. Je to v tradici našich benefičních koncertů, které pořádáme, většinou věnujeme na Dětské oddělení Krajské nemocnice v Pardubicích."
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Covid měli kluci naplánovaný, řekl na besedě s Rajchlem. Teď nastoupil na vnitro jako šéf sekce
-
Firma chce po Filipíncích 100 tisíc. ‚Může skončit na blacklistu,‘ říká exšéfka oddělení ministerstva práce
-
Scheinherr svědčil o Dozimetru. ‚Je to ryzí charakter s praktikami StB,‘ řekl o něm Hlubuček
-
Česko bude mít čtvrtou velkou přečerpávací elektrárnu. ČEZ ji vybuduje na orlické přehradě