Pardubičtí zemědělci mají sklizené ozimé ječmeny

2. srpen 2004

Pardubičtí zemědělci mají již téměř pod střechou ozimé ječmeny, v těchto dnech vrcholí sklizeň řepky. Ředitelka pardubické agrární komory Jarmila Vlasáková potvrdila, že doporučují zemědělcům zatím úrodu neprodávat

"Předpokládám, že v okrese nebudou zemědělci prodávat, že počkají na ceny lepší. U řepky mají nasmlouváno za cenu 7 500 a 7 800, takže snad i ti, kteří budou o žních prodávat, na tom nebudou nejhůře. Doporučujeme, aby počkali, aby neprodávali, protože o žních se prodává vždy nejhůře."

zemědělství
autor: ba
Spustit audio