Profesor Pavel Pafko jako Šarmantní osobnost roku. Vzpomínka na 23. ročník rozhlasové ankety

3. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Lada Klokočníková, Mirek Vaňura a profesor Pavel Pafko, vítěz 23. ročníku rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku

Koncem června skončilo hlasování v 25. ročníku posluchačské ankety Šarmantní osobnost roku. Absolutního vítěze vyhlásíme 19. října v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové. 

Než se tak stane, rádi bychom vám připomněli atmosféru posledního galavečera, který se konal v dubnu před dvěma lety, kdy zvítězil profesor Pavel Pafko. Přejeme příjemný poslech.

Pevně věříme, že na další ročník, jehož vyvrcholení by se mělo uskutečnit 19. října na galavečeru v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové, vás budeme moci pozvat.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.