Projekt Palác Pardubice nabere zpoždění
Stavba obchodního a nákupního centra na Masarykově náměstí začíná růst do výšky. Přesto nebude hotova podle původního plánu na jaře příštího roku. Potvrdila to zástupkyně ředitele firmy Bohemia-Sen Renata Součková, která shrnuje aktuální vývoj stavebních prací.
"Na stavbě Pálace Pardubice jsou již dokončeny výkopové práce a podkladní betony, hydroizolace je již dokončena z padesáti procent a budují se základové konstrukce. Výrazně pokročily také práce v úrovni terénu a stavba začíná růst do výšky. Každý den přibývá nově postavených sloupů a obvodových stěn suterénu. Byla rovněž zahájena stavba vstupního podlaží. K přesunu hmot slouží na stavbě první jeřáb a druhý je očekáván v první polovině června. Pokud hovoříme o termínu třetí kvartál roku 2008, tak se dá předpokládat, že v tomto termínu stavba bude dokončena. V každém případě děláme maximum."
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Čeští dárci poslali peníze na stavbu solární elektrárny. Pomůže nemocnici ve Lvově
-
‚Jsem připravena lidem naslouchat.‘ Do funkce české ombudsmanky nastoupí Eva Kostolanská
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat