Univerzita Pardubice otevírá další studijní obory

10. únor 2003

Pardubická univerzita otevře nové studijní obory. 30 zájemců přijme do oboru pro kriminalisty zabývající se hospodářskou trestnou činností. Fakulta ekonomicko-správní tak vychází vstříc policii, která tyto odborníky potřebuje. Podobně univerzita zareagovala i na žádost celníků. Vedoucí Informačního a poradenského centra Ivana Veselá uvedla, že oba bakalářské obory lze studovat pouze v kombinované formě- tedy dálkově.

"Dalším novým oborem je regionální a informační managment. Je to taktéž bakalářské studium. Toto studium už je však i v denní formě a nebo zase v té kombinované. Jedná se zatím o tříleté studium, ale zajímavostí je, že právě i to je další novinka, na něj potom navazuje dvouleté magisterské studium, takže když se studenti rozhodnou pokračovat ve studiu, tak mají možnost na naší fakultě získat titul inženýr. U všech těchto nových oborů je prodloužená doba podání přihlášek do 31. března."

univerzita pardubice
autor: KOC
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.