Balónová show Chrudim

22. červenec 2004

Zveme Vás na týden plný létání, romantiky a zábavy! Na Chrudimském letišti se od pondělí druhého do soboty sedmého srpna koná velká Balónová show. Hlavní část programu je nachystána každý den brzy ráno po šesté a pak večer po sedmnácté hodině - to budou vzlety balónů, všech možných barev a tvarů.

Nevídané zážitky nabízí doprovodný program balónové show. V úterý a v pátek se jedná o tzv. noční svícení balónů - svým způsobem největší lampiony na světě. Každý den podvečer je pro děti připraveno divadlení vystoupení, hudební produkce a ukázky, jak se tvoří předpovědi počasí.

Český rozhlas Pardubice bude u toho. V rubrice "Neseďte doma" Vás každý den pozveme a nabídneme aktuální program balónové show. Kolegyně Pavla Kociánová by navíc měla zrealizovat přímý přenos z letu balónem - to samozřejmě závisí na klimatických podmínách.

Logo

A navíc - v sobotu večer Vás zveme na úplné finále Balónové show. O závěrečný zlatý hřeb se postará Český rozhlas Pardubice. Přímo na chrudimském letišti, až všechny balony dosednou na zem, nabízíme v sobotu sedmého srpna večer "Živé hudební dezerty" - tedy diskotéku s písničkami z našeho vysílání!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová