Balónová show Chrudim

22. červenec 2004

Zveme Vás na týden plný létání, romantiky a zábavy! Na Chrudimském letišti se od pondělí druhého do soboty sedmého srpna koná velká Balónová show. Hlavní část programu je nachystána každý den brzy ráno po šesté a pak večer po sedmnácté hodině - to budou vzlety balónů, všech možných barev a tvarů.

Nevídané zážitky nabízí doprovodný program balónové show. V úterý a v pátek se jedná o tzv. noční svícení balónů - svým způsobem největší lampiony na světě. Každý den podvečer je pro děti připraveno divadlení vystoupení, hudební produkce a ukázky, jak se tvoří předpovědi počasí.

Český rozhlas Pardubice bude u toho. V rubrice "Neseďte doma" Vás každý den pozveme a nabídneme aktuální program balónové show. Kolegyně Pavla Kociánová by navíc měla zrealizovat přímý přenos z letu balónem - to samozřejmě závisí na klimatických podmínách.

Logo

A navíc - v sobotu večer Vás zveme na úplné finále Balónové show. O závěrečný zlatý hřeb se postará Český rozhlas Pardubice. Přímo na chrudimském letišti, až všechny balony dosednou na zem, nabízíme v sobotu sedmého srpna večer "Živé hudební dezerty" - tedy diskotéku s písničkami z našeho vysílání!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.