Boj o play-off se komplikuje, Pardubice prohrály ve Vítkovicích

30. leden 2013

Pardubičtí hokejisté prohráli v předehrávce 48. kola na ledě Vítkovic 1:2 a situace s postupem do předkola play-off je zase o něco zamotanější.

Skóre zápasu otevřel v 10. minutě Káňa, když potrestal vyloučení Tomáše Zohorny. Pardubičtí se snažili, ale vyrovnat se jim nedařilo. Domácí uspěli v přesilovce znovu zhruba v polovině zápasu, kdy už na 2:0 dával Kudělka.

Největší příležitost měli pardubičtí při samostatném nájedu Radila. To nařídil rozhodčí po faulu na jeho osobu, ale Málek mu nedal šanci.

Naději pro pardubické vykřesal svým zásahem v 54. minutě Buchtele, necelé dvě minuty před koncem se dokonce pardubičtí radovali z vyrovnání, ale rozhodčí po dlouhé konzultaci s videem branku neuznal. Pardubičtí ještě zkusili hru bez brankáře, ale druhou branku se jim dát nepovedlo.

autor: gut
Spustit audio