Čtvrteční Noční linka: Moje první výplata

23. květen 2024

Dnes večer se v Noční lince budeme věnovat tomu, za co jste utratili vaše první vydělané peníze. Pamatujete si to? 

A jaký byl vůbec váš první placený úkol? Jak jste se cítili, když jste poprvé drželi svou vlastní výplatu v ruce? A co jste s ní udělali?

Připojte se k nám a buďte součástí této jedinečné výměny příběhů a zkušeností. Těšíme se na vaše příspěvky a na společné prozkoumání tohoto důležitého milníku v našich životech.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.