Nová ředitelka KD Dubina v Pardubicích

17. leden 2003

Kulturní dům Dubina v Pardubicích bude mít novou ředitelku. Funkční období stávající ředitelky totiž skončilo a rada města po konkurzu potvrdila jmenování Romany Šárovcové. Náměstek primátora Jiří Raszkazov připomněl, že pod Kulturní dům Dubina spadá od 1. ledna také Komorní scéna Anežky České...

Do konkurzu se přihlásilo 41 uchazečů. Komise zúžila tento počet po prostudování jejich materiálů na pět a z těch potom komise určila pořadí kandidátů ze kterého vítězně vyšla paní Romana Šárovcová, která byla radou potvrzena jako ředitelka Kulturního domu Dubina. Hlasovali jsme pro ni proto, že měla jasnou představu i díky svým zkušenostem z kultury a z pořádání různých akcí. S tím co chce, co by se na Dubině mělo zlepšit, co se jí nelíbilo, co se jí líbilo a jak to bude plánovat a že měla asi nejjasnější koncepci toho jak bude do budoucna Kulturní dům na Dubině vypadat a je ta perspektiva toho, že by se nakonec všechny kulturní zařízení, které jsou v majetku města propojily a byly pod jednou správou, což mně připadá nejefektivnější a nejlepší.

magistrát Pardubice
autor: KOC
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.