Oblastní charita Pardubice pořádá tradiční sběr šatstva
Oblastní charita Pardubice pořádá v pátek a sobotu tradiční sběr šatstva. Koná se na prvním prodlouženém nástupišti pardubického hlavního nádraží a to vždy od 9:00 do 17:00. Co všechno můžete přinést, už Českému rozhlasu Pardubice prozradila za organizátory Magdalena Bičíková.
"Přinést můžete pánské, dámské, dětské ošacení i prádlo letní i zimní, lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, závěsy, zbytky látek, příze i vlny, pokud možno nenošenou, nepoškozenou obuv, školní a sportovní potřeby, hračky, pany, domácí potřeby, nádobí, talíře, příbory, hrnky a keramiku, prací a čistíci prostředky, hygienické a toaletní potřeby, knihy a časopisy. Děkujeme Vám za to, že pomáháte potřebným."
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Každý Rus, který se i jen nezajímá, je vinen. Není to jen chyba šílenců v čele státu, míní novinářka
-
Kritizují Grolicha a mají strach z odlivů voličů k SPD či ANO. Tradicionalisty si nový šéf KDU-ČSL nezískal
-
Co číst dál? Aplikace Českého rozhlasu prozradí, které z 190 tisíc knih si půjčili stejní lidé
-
Vykořisťování na Only Fans? ‚Očekávali jsme, že se to přesune na online,‘ říká ředitelka La Strada