Osudové setkání Vladimíra Mišíka

18. únor 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vladimír Mišík během koncertu v Karlových Varech

Je to mimořádný hudební počin! Nové album Vladimíra Mišíka s názvem Jednou tě potkám je životní zpovědí, obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova a zcela zaslouženě získalo nominaci na Anděla v šesti kategoriích, včetně žánrové za Folk.

Autorské texty Vladimíra Mišíka se i na tomto albu potkávají se zhudebněnými básněmi (Jiří Orten, Bohuslav Reynek, František Gellner, Jan Skácel…). Podle titulní skladby Jednou s textem básníka Václava Hraběte je pojmenováno celé album. „Vnímám ji jako svoji zpověď. Text se mě dotýká, protože nevypráví jen o setkání s děvčetem. Může být i o tom osudovém, finálním setkání,“ dodává zpěvák Vladimír Mišík.

Písně z toho alba vyplňují celou druhou polovinu tohoto vydání, v úvodu zazní vzpomínka na Kapitána Kida, připomínka narozenin Petra Ulrycha a v premiéře uvedené písně ostravské skupiny Dominika, coby pozvánka na křest debutového alba Pátý jezdec.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.