Pardubice jsou ve finále extraligy!

9. duben 2010

Pardubičtí hokejisté jsou ve finále letošního ročníku hokejové extraligy. Ve čtvrtém zápasu semifinálové série zvítězili v Liberci 4:1, celkově 4:0 na zápasy a už včera tak mohli oslavovat postup do finále po pěti letech. Svého soupeře zatím neznají, více možná budeme vědět už dnes večer. Pokračuje redaktor Ota Gutwirth.

autor: gut
Spustit audio