Páteční Noční linka: Kdy jste byli ve správnou dobu na správném místě?

17. září 2021

Změnil se vám díky tomu život? Poznali jste nové přátele? Dostali nějakou zajímavou nabídku? Poznali svou budoucí lásku? Získali zajímavé zaměstnání ? Dostali šanci na lepší práci nebo potkali člověka,který vám změnil život k lepšímu?

Být ve správnou chvíli na správném místě-tomu se říká štěstí. Kdo to zažil, ví. Život se vám dokáže změnit k lepšímu, máte zase do všeho radost a chuť. Díky takovým situacím poznáte nové lidi, kteří vám pomohou, někam vás posunou, získáte zajímavé nabídky, zkrátka máte možnosti.

Kdy jste si v životě řekli vy, že jste byli v pravý okamžik na správném místě a nejen proto, že se vám zlepšil život, získali jste nové možnosti, ale třeba i někomu pomohli, potkali někoho šikovného a dali mu šanci na lepší život?

Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu můžete napsat  přes web Noční linky www.rozhlas.cz/linka a nebo Karlovi po 23. hodině zatelefonujte na číslo 731 800 900. 

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová